Last modifiedNameSummary
Saturday, 12 Dey 1388, 12:51 PMDownload Team Talk 4This program enable you to have voice chat with other people in your class.
Saturday, 12 Dey 1388, 04:54 PMسایت انتشارات آریانا داده اندیشهبزرگترین تولید کننده محصولات آموزش زبان به صورت چندرسانه ای در ایران
Monday, 21 Dey 1388, 04:13 PM گرامر انگلیسی به زبان فارسی

مترجم :فرهاد کارگران

Monday, 28 Dey 1388, 05:02 PMراهنمای کاربری سیستم

راهنمای کاربری سیستم

Monday, 19 Khordad 1393, 02:45 PMخودآموز زبان انگلیسی english Resultکتاب English Result تاکيدزيادي بر صحيح صحبت کردن دانشجويان دارد. نويسندگان اين کتاب سعي کردند با انتخاب موضوعاتي جذاب و به روز، ايجاد فرصت براي تمرين بيشتر با هدف بالا بردن دقت دانشجويان و استفاده از منابع و DVDهاي کمک آموزشي در کلاس (به صورت گروهي) ومنزل (به صورت انفرادي) ايجاد انگيزه بيشتر در دانشجويان براي يادگيري و بکار بردنزبان انگليسي نمايند. فرمت دو صفحه اي موضوعات آموزشي از ديگر امتيازات کتاب English Result مي باشد. صفحات پر تصوير و تمريناتي که بکارگيري درس در دنياي واقعي راامکانپذير مي سازد، لذت از درس و موفقيت دانشجويان در کلاس را بهمراه دارد.
Saturday, 20 Tir 1394, 01:55 PMدانلود Shockwave Player
Sunday, 17 Dey 1396, 03:21 PMانگلیسی بدون توقف نسخه اندرویدآموزش زبان انگلیسی بر اساس کتابهای top notch نسخه موبایل -اندروید
Sunday, 17 Dey 1396, 03:23 PM"آموزش جامع زبان انگلیسی "امریکن اینگلیش فایلین نرم افزار بر اساس کتاب های آموزشی زبان انگلیسی American English File "ویرایش دوم" با استفاده از فرمول جدید خود که شامل ایجاد اعتماد به نفس در گفتار دانشجو، فرصت و انگیزه است، دانشجویان را به سرعت وادار به تکلم زبان انگلیسی می کند و صرف مدتی کوتاه با بهره گیری از روش های درست و بنیادی یادگیری زبان را تقویت می کند .
سری کتاب های Amercan English File Second Edition با استفاده از متن های غنی و به روز و همچنین با استفاده از گفتار طنز و تصاویر کاریکاتور گونه ی خود دانشجویان را ترغیب به یادگیری زبان می کند . این سری کتاب ها به طور بنیادین به آموزش صحیح گرامر، دایره لغات، نحوه ی صحیح تلفظ می پردازد و این چند مهارت را به طرزی دقیق آموزش می دهد .
از نقاط قوت این بسته ، برنامه مدونی است که از درس ابتدایی این مجموعه برای آموزش نحوه صحیح تلفظ حروف، کلمات و جملات زبان انگلیسی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است.
امروزه با وجود پكيج خودآموز و شبيه‌ساز مكالمه انگليسي بدون توقف كه در تمام شرايط و لحظات پشتيبان و ياور زبان آموز است، ترس و دلهره معنايي ندارد و در مواردي كه واقعا نياز باشد، حتي با زبان مادري خودتان شما را راهنمايي و هدايت مي‌كند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گرديد.
Sunday, 17 Dey 1396, 03:25 PMآموزش زبان انگلیسی Ielts Completeویژگی های کلیدی
این بسته آموزشی ، جزء مجموعه ای جدید جهت آماده سازی داوطلبان آزمون «آیلتس» می باشد‏.‏ به بهترین شکل ممکن، تمرینات کلاسی امروزی را با موضوعات جوان پسند و جذاب ‏(‏مهیج‏)‏ ترکیب می نماید‏.‏ به گونه ای طراحی شده که «تفکر پرسش گر» را برای آزمون «آیلتس» به داوطلبان معرفی می کند‏.‏ راهکارها و مهارت هایی عرضه می کند که دانشجویان را در مسیر کسب بالاترین امتیاز در تمام قسمت های آزمون، راهنمایی خواهد نمود‏.
Sunday, 17 Dey 1396, 03:27 PMآموزش زبان بازرگانی و تجاری مارکت لیدراين بسته آموزشي در پنج سطح و بر اساس کتاب های Market Leader براي كاربران فارسي زبان طراحی شد كه از نرم‌افزاري هوشمند و كاملا ايراني براي شبيه سازي مكالمه با كامپيوتر بهره‌مند گرديد.
دوره آموزش زبان بازرگانی که پس از سال‌ها تحقیق و پژوهش، منتشر شد، شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد که در شرایط کاری واقعی به زبان انگلیسی با دیگران ارتباط برقرار کنند.
برقراري تماس‌هاي تلفني، ايميل، مکالمات رو در رو، سفارشات کالا، ارتباطات مربوط به امور مالی، خرید، فروش و غیره.. همه از مواردي هستند که نياز به استفاده از انگليسي بازرگاني دارند.
دوره‌های مکالمه‌ی تجاری با هدف ارتقاء سطح علمی و محاوره‌ای زبان‌آموزان خصوصاً در بخش تجارت به خصوص برای مدیران، کارمندان، متخصصان و تمامی افرادی که به نوعی با دنیای تجارت ارتباط دارند برنامه‌ریزی شده است.
Monday, 10 Bahman 1390, 01:41 PMدوره الکترونيکي زبان انگليسي عمومي

محتواي دوره زبان انگليسي عمومي بر اساس جديدترين رويكردهاي يادگيري و با هدف بهبود مهارت‌هاي زبان انگليسي طراحي، توليد و ارائه شده است. محتواي اين دوره برگرفته از كتاب‌هاي كمك آموزشي دانشگاه كمبريج و نيز مراكز معتبر و بين‌المللي آموزش زبان انگليسي است كه توسط تيمي از مربيان زبان انگليسي و طراحان آموزشي در آریانا گردآوري و طراحي شده است. اين دوره شامل 4 سطح زير است:

1) Pre-intermediate
2) Intermediate
3) Upper-intermediate
4) Advanced
Sunday, 29 Shahrivar 1394, 11:20 AMمشخصات خودآموز و شبیه ساز مکالمه زبان انگلیسی "بدون توقف"مشخصات خودآموز و شبیه ساز مکالمه زبان انگلیسی "بدون توقف"